.

Лдисо Огледало За Заби Огледало Достапно Во Четири Бои Пластика + Смола

Лдисо Огледало За Заби Огледало Достапно Во Четири Бои Пластика + Смола

DEN 1749.60

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : ова огледало со малку функција за зголемување е специјално дизајнирано за набудување на состојбата на оралните заби. Изработен од пластичен и смолен материјал кој е безбеден, не-, еколошки и издржлив. И не е ронлив за да не се грижите дека ќе се скрши ако случајно падне. Уште повеќе, постои слој на проѕирна заштитна фолија што ја покрива површината на огледалото за да игра заштитна улога. Толку прекрасна стока, само донесете ја дома! Карактеристики : 1. Ова огледало со малку функција за зголемување е специјално дизајнирано за набудување на состојбата на оралните заби.2. Изработен од висококвалитетен стаклен материјал, безбеден, не и издржлив.3. Постои слој на транспарентен заштитен филм кој ја покрива површината на огледалото за да игра заштитна улога.4. Лесен и лесен за чување, совршен е за домашна употреба.5. Достапно во 4 бои, можете да го изберете според вашата навика.Спецификација : Состојба : NEWItem Тип : Mirror Material : Пластика + Смола Изборни Бои : Жолта, Црвена, Зелена, Сина Должина : Прибл. 25 * 13см / 9.8 * 5.1 Инчи Тежина На пакетот : Прибл. Вклучен е 100гпакет : Само 1 х Огледало .ванг-уреди-текст{ фонт-семејство : "Arјал"!важно;}.ванг-уреди-текст табела { граница-врв : 1px цврст #000; граница-лево : 1px цврст #000;}.ванг-уреди-текст табела тд,.ванг-уреди-текст табела та { граница-дното : 1px цврсто #000; граница-десно : 1px цврсто #000; баласт : 3px 5px;}.Ванг-уреди-текст табела та { текст-усогласување : центар; } Забелешка : сребрениот слој алуминиумски слој на огледалото се оксидира и станува црно или бело под дејство на електролитна киселина, алкали, сол, итн. и површината на огледалото треба да се исчисти по секоја употреба. Лесен и лесен за чување, совршен е за домашна употреба. Изработен од висококвалитетен стаклен материјал, безбеден, не и издржлив. Ова огледало со малку функција за зголемување е специјално дизајнирано за набудување на состојбата на оралните заби. Достапно во 4 бои, можете да го изберете според вашата навика. Постои слој на транспарентен заштитен филм кој ја покрива површината на огледалото за да игра заштитна улога.

Спецификацијата