.

Ли-светски Дуксери За Мажи Пуловер Машки Дуксери Пуловер, Дуксери За Мажи, машки дуксер Со Предни Џебови Бели, 3XL

Ли-светски Дуксери За Мажи Пуловер Машки Дуксери Пуловер, Дуксери За Мажи, машки дуксер Со Предни Џебови Бели, 3XL

DEN 304.00

Достапност
Достапно за нарачка

Долга Блуза Машка Маичка Со Качулка Дуксер Надворешна Облека Маичка Крпеница Крпеница Топ Машка Блуза Тен Машки Дуксерстил : Лежерна Дебелина : Стандард3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн Type : Patchwork1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење : Одговара на големината 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни како Да се миете : Рачно Миење Ладно, Висат или Линија должина На Сув Ракав : Долг Ракав Прилика : Секојдневно, Секојдневно што добивате : 1xmen Блуза Материјал : Полиестерсезона : Пролет, Aut4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пол : Мажи Материјал : 25% Памук И 75% Полиестер. Висококвалитетната ткаенина помага во намалување на пилингот и собирањето. Внатрешното руно нуди дополнителна мекост и топлина без пролевање. Карактеристики : ние Сме пионер на коси ленти. Боите се светли. Мека и топла. Не се поврзани странични џебови. Прилика : Секојдневно носење, дружење, секојдневно, вежбање, џогирање и теретана. Тоа може да биде унисекс дуксер. Совршен подарок за вашите пријатели. Тоа е вашиот најдобар избор За Пролет, Fall и Зима. Големина : Стандардна големина НА САД. Ве молиме прочитајте ги информациите за големината пред да нарачате. Зголемете Ја големината ако сте мускулен маж или сакате лабаво вклопување. Обезбедуваме политика за враќање и размена до 30 дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни е-пошта. Грижа : миење Раце или ладно перење во машина.

Спецификацијата