.

Женска Пижама Комплет Облека За Спиење Со Долги Ракави Мека Салонка Комплети Пижами Врв И Панталони Пјс С-ХХЛ

Женска Пижама Комплет Облека За Спиење Со Долги Ракави Мека Салонка Комплети Пижами Врв И Панталони Пјс С-ХХЛ

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Пижама Комплет Облека За Спиење Со Долги Ракави Мека Салонка Комплети Пижами Врв И Панталони Пјс С-ХХЛ. Карактеристики : . Карактеристики : Секојдневни Врвови ,Крпеница,Секојдневна Облека ,Долг Ракав,Панталони,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневни Врвови. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Овие Врвови За Крпеница Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате. Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. меки пижами за жени; пижами од руно панталони жени; женски пј; женски фланелни пижами; карирани . пижами за жени; женски комплети за пижами; комплети за пижами за жени меки; пижами; пј сет за жени; женски пижами; пижами за жени меки удобни; женски комплети за пижами; фланелни пижами жени; пј за жени; женски комплети за пижами. Сезона : Aut/Пролет/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Јака : Кружен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина на ракавот : долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Топ+1пц Жени ПАНТАЛОНИ ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : женскиот термички комплет за пижами е изработен од пријатна и пријатна ткаенина од вискоза, која е мека, лесна, дише, еластична и удобна, ве одржува лесни додека спиете ноќе, тоа е ултра мазно наспроти кожата за да можете да уживате во супериорна удобност. ДИЗАЈН НА ХУМАНИЗАЦИЈА : wwomens плус големина облеката за спиење што ја отстранува влагата вклучува врв со долги ракави и врат и панталони со дното на спиењето со еластичен појас со врвка за да се направи релаксирање што е можно поудобно. НАЈДОБАР ЗИМСКИ ПОДАРОК : овој свиленкасто-мазен комплет за пижами е погоден за ноќна облека/облека за спиење/дневна облека/секојдневна облека, уживање во пријатно време дома, овој комплет за Дневна Соба за Дами пј секогаш може да биде првиот избор Како божиќен подарок, подарок За Денот на Вљубените, подарок За Денот На Мајката, подарок за годишнина или роденден, Новогодишен Подарок За вашите девојки, сопруга, ќерка, мајка, баба или други специјални жени во вашиот живот. ЧЕТИРИНАСОЧНО РАСТЕГЛИВО : доволно Растегливо, совршено се вклопува и за ситни и за плус големина. Дозволете поголема слобода за движење и превртување во креветот. Женска Пижама Поставете Врвови За Спиење Со Долги Ракави И Панталони Пјс Мека Салон Со Џебови.

Спецификацијата