.

Мијалеј Жените Против Крст Половината Хеланки, Еднобојна Вратоврска Печатени Шема Јога Панталони

Мијалеј Жените Против Крст Половината Хеланки, Еднобојна Вратоврска Печатени Шема Јога Панталони

DEN 526.08

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за трчање, вежбање, фитнес, секаков вид тренинг во теретана или секојдневна употреба. Големина(см)ttttt tt t. s пресврт : t60t Hip : t78 Tpants Должина : t97. Мпресврт : t64t Hip : t82 Tpants Должина : t98. Lпресврт : t68t Hip : t86 Tpants Должина : t99. XLпресврт : t72t Hip : t90 Tpants Должина : t100. XXLпресврт : t76t Hip : t94 Tpants Должина : t101. tttt T T T T T Ttt t t t t. s пресврт : t23. 62 t Hip : t30. 71 Tpants Должина : t38. 19 . Mпресврт : t25. 20 t Hip : t32. 28 Tpants Должина : t38. 58 . Lпресврт : t26, 77 t Hip : t33, 86 Tpants Должина : t38, 98 . XLпресврт : t28. 35 t Hip : t35. 43 Tpants Должина : t39. 37 . XXLt Waist : t29. 92 t Hip : t37. 01 Tpants Должина : t39. 76 . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Сезона : Пролет/ Лето/ Aut/ Зима. Пол : Женски. Боја : Црна/ Сива/ Зелена / Армиска Зелена/ Светло Сина/ Сина/ Темно Сина/ Морнарица/ Розова/ Виолетова. Шема : цврста боја/ Печатење во Боја На Вратоврска. Должина На Панталони : Долго. Стил : Секојдневен/ Модерен. Прилика : Секојдневно/ На Отворено/ јога/ Спорт/ домашна облека. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 х панталони. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. Изглед : печатената шема Со еднобојна боја/ вратоврска Обоена Против јога панталони Со вкрстен струк прифаќа стил на блиско вклопување, подобро покажувајќи ја кривата на нозете и линијата на половината. Боја на големина : S/ M/ L/ XL/ XXL; боја : црна/ сива/ сина/ светло сина/ темно сина/ зелена / армиска зелена/ розова/ виолетова/ морнарица. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, крајбрежје, плажа, велосипедизам, спорт, фитнес, јога, трчање, шопинг и секојдневен живот итн. Широка Употреба : Многу модерен со спортски чевли, плимсоли, високи потпетици, јакна, Маица, елек, камизола, ранец, чанти, торби со едно рамо и така натаму.

Спецификацијата