.

Женски Чипка Боди Долна Облека Постави Леопард Вајт

Женски Чипка Боди Долна Облека Постави Леопард Вајт

DEN 255.68

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 70см/27,56" Половината : 66см/25,98" Горна Должина : 17см/6,69" Должина На Здолниште : 29см/11,42" Големина : М Биста : 74см/29,13" Половината : 70см/27,56" Горна Должина : 18см/7,09" Должина На Здолниште : 30см/11,81" Големина : Л Биста : 78см/30.71" половината : 74см/29.13" горна должина : 19см/7.48" должина на здолниште : 31см/12.20" нејасни Кадифни Облоги Рабови Женки долна облека секси истурете возрасни Секси долна облека ком леопард шема секси долна облека притисни горе и здолништекарактеристики : + мек и удобен материјал】 разубавете Ја Вашата Крива На Фигурата, зголемете ја Модниот Секси Стил. одлична ткаенина, мек и удобен комплет за долна облека, лесно за облекување и соблекување.【Оваа секси долна облека е за секоја пригода како облека за спиење, ноќна облека,Брачна Ноќ, подароци за сопруга, Меден Месец,Денот на Вљубените, Годишнина ,Забава За Долна Облека, женска долна облека секси секоја посебна ноќ што би сакале да се изненадите.●Содржина на пакетот ● 1 X Женски Комплет За Долна Облека . Пријателски Совети - - - Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини, нашата табела со големини различна од Големината на НАС .Фала.(Ние предлагаме Една големина Нагоре) €é Секси Кожени Долна Облека Боди, Halter Долна Облека Боди Мрежа Целосна Покриеност Долна Облека Во Собата, Споени Теди Пижами, Егзотични Симпатична Долна Облека Во собата,Супер секси долна облека за жени за секс, те прави повеќе атрактивни и секси, ги задржи очите на вас цела ноќ.①Подарок тој Е Многу Погоден за Родендени, Денот на Вљубените, Годишнината, Ноќта на Вештерките, Божиќ и Други Специјални Денови Како Подарок за Вашиот Љубовник и Девојка. Ова е Добар Подарок За Љубовниците Да Ја Покажат Нејзината Шармантна и Секси Страна. за брачна ноќ, меден месец или секоја жешка ноќ, ве прави попривлечни и шармантни, долна облека за денот на вљубените women Description Season : Summer Gender : Women Occasion : Daily,Casual,Party Material : cotton Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 Комплет Секси Пижами Жени Чипка Бебешка Кукла Боди Комплет За Долна Облека Леопард Бела С. Нејасни Кадифни Облоги Работ Женки Долна Облека Секси Истурете Возрасни Секси Долна Облека Ком Леопард Шема Секси Долна Облека Притисни Врвови И Здолниште. долна облека за жени секси долна облека за жени плус големина долна облека за жени секси непослушен. Има 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Доволно удобно за употреба како ноќница, ова парче долна облека може да стане една од вашите омилени облеки во спалната соба.

Спецификацијата