.

Женски Машина & Бак Белата Каролина Пантери Американа Проспект Текстура Рашири Поло

Женски Машина & Бак Белата Каролина Пантери Американа Проспект Текстура Рашири Поло

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Надградете го вашиот стил додека навивате За Каролина Пантерс со Оваа Перспектива Текстура Рашири Поло Од Секач & Бак. Овој стилски поло има плакета со три копчиња и ласкава силуета. Ткаенината ја отстранува влагата и користи четиринасочно истегнување за да ве одржува ладни и удобни, без разлика дали сте надвор на теренот за голф или одите во канцеларија. Поло прикажува извезена графика На Каролина Пантерс, така што вашата непоколеблива гордост е истакнат дел од вашата облека. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Плакета со три копчиња со аголен бод. Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс. Официјално лиценциран. Машинско перење. Технологијата Dry Tec ја отстранува потта и обезбедува заштита од 50+ UPF. Увезени. Директно полите. Четиринасочно истегнување. Само јака. Краток ракав.

Спецификацијата