.

Користени-Lenovo ThinkCentre M93p, TWR, Intel Core i5-4440S @ 2. GHz, 32GB DDR3, НОВИ 500GB SSD, DVD-RW, Wi - Fi, VGA На HDMI Адаптер, НОВА Тастатура + Глувчето, No OS

Користени-Lenovo ThinkCentre M93p, TWR, Intel Core i5-4440S @ 2. GHz, 32GB DDR3, НОВИ 500GB SSD, DVD-RW, Wi - Fi, VGA На HDMI

DEN 1372.48

Достапност
Достапно за нарачка

Користен леново Think Centre M93p кула (TWR) компјутер напојуван Од Intel Core i5-4440 S @ 2.80 GHz (4-та генерација) ПРОЦЕСОР СО 32 GB DDR3 RAM МЕМОРИЈА и НОВИ 500 GB SSD. Овој компјутер нема инсталиран ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Купувачот е одговорен за стекнување и инсталирање на сопствена верзија На Виндоус или друг ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Овој производ е покриен со Целосна 365 Ден Делови и гаранција За Работна Сила! Intel Core i5-4440 S @ 2.80 GHz (4-та генерација). 32 GB DDR3 НОВИ 500 GB SSD.

Спецификацијата