.

Инктастичен Иден Скијач Смешен Подарок За Мечка За Скијање Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Иден Скијач Смешен Подарок За Мечка За Скијање Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Скијање подарок за деца има смешно мечка на скии со иднината скијач цитат. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Иднина Скијач Смешни Скијање Мечка Дете Краток Ракав Маица Унисекс Топла Розова 2 T. Симпатична Иднина скијач Дете Маица облека за момчиња или девојчиња со снег покриени планини и смешни мечка скијање. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. зимски спортски подарок дете предучилишна детска облека облека хвс.

Спецификацијата