.

Санбонепд Жените Памук И Лен Еластична Половината Панталони Лабава Харем Чиста Боја Култура Панталони

Санбонепд Жените Памук И Лен Еластична Половината Панталони Лабава Харем Чиста Боја Култура Панталони

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Памучни И Ленени Еластични Панталони За Половината Со Џебни Лабави Панталони Од Харем Панталони Со Чиста Боја карактеристики : материјал : Овие Панталони се изработени од Памучна Постелнина,многу удобно,Лесно И дише Машинско Перење : Достапни Овие Панталони можат добро да се спојат Со Маица, Блузи,Блузи за Резервоари,кои прават Да се чувствувате удобно И повеќе Панталони За ладење Карактеристика : Среден Струк,Џебови,Истегнување На Половината Погоден за : Обичните Панталони Создаваат Практичен, Но Стилски Стил Кој Може Да Се Носи Во Секое Време.Носете во паркови,забави,состаноци,филмови и многу повеќе.Жените Памук И Лен Еластична Половината Панталони Со Џеб Лабава Харем Панталони Чиста Боја Култура Панталони Материјал : памук и лененколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 180gpackage големина : 15x15x4cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Панталони за жени, женски панталони, лесни панталони жени, удобни работни панталони жени, обични работни панталони жени, женски панталони секојдневни, женски панталони костуми, девојки панталони. Есенски панталони за жени 2023 година, наставнички панталони за жени,дамски панталони,џогерски панталони за жени, панталони за суи жени. Исклучителноста е состојбата и изгледот на животот,и е акцент продолжен од колокацијата на облеката.Запознајте се со најдобрите на најдобра возраст и носете ја најубавата облека во сезоната бес. На никој не му недостасува облека. Она што недостасува е расположението за промена на облеката и очекувањето на животот. Супер убави бои и елегантен стил, начинот на кој можете да ја носите Оваа Облека е бесконечен затоа што ги направивме да бидат совршени разноврсни парчиња во вашата колекција облека за сите сезони. Убавината не е намалена, а есенската облека е целосно ажурирана.Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 7763 часа за да ви обезбедиме подобро решение.

Спецификацијата