.

Машка Морнарица Антигва Њујорк Јенки Голема И Висока Почит Поло

Машка Морнарица Антигва Њујорк Јенки Голема И Висока Почит Поло

DEN 1039.84

Достапност
Достапно за нарачка

Вие сте страствен обожавател На Њујорк Јенкис и сакате да се пофалите со тоа. Покажете им ја поддршката На Њујоршките Јенки со тоа што Ќе го зграпчите Ова Поло Со Голема И Висока Почит Од Антигва. Се одликува со смела Графика На Њујорк Јенкис, така што никој нема да може да се запраша каде лежи вашата верност секој пат кога ќе ја занишате оваа слатка опрема. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Отворете ја манжетната. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Полиестер. Пустинската сува технологија ја отстранува влагата и ја намалува телесната температура. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Антигва триаголник лепенка во десниот ракав. Бренд : Антигва. Странични процепи. Плакета со три копчиња. Везена графика. Само-ткаенина јака.

Спецификацијата