.

ВРВ Наследство Стариот Омилен Камионџија Капа

ВРВ Наследство Стариот Омилен Камионџија Капа

DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Спортувајте ја вашата омилена марка за крошна на отворено, ОРЕЛ ПИК, со оваа капа за камионџија. Наследството На ОРЕЛСКИОТ ВРВ Старата Омилена Капа За Камионџии има неструктурирана круна, целосно закривен визир и затворање со отворен грб. Дизајниран со класично вклопување. 65/35 памук/полиестер. Валкана измиена памучна круна и мрежа. Неструктуриран, шест-панел, низок профил. Пред-закривен визир, зелен подвизор. Контрастно затворање на враќање.

Спецификацијата