.

Мрат Чисти Градници За Ремени За Жени Женски Градник Без Жица Удобност Безжични Беспрекорни Нараквици За Жени Чисти Градници За Ремени За Жени Големи Градници За Д

Мрат Чисти Градници За Ремени За Жени Женски Градник Без Жица Удобност Безжични Беспрекорни Нараквици За Жени Чисти Градници

DEN 879.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ремените за престој на место остануваат удобно на место и од традиционално до вкрстено носење за дополнителни опции за носење.Мрат Чисти Градници За Ремени За Жени Женски Градник Без Жица Удобност Безжични Беспрекорни Нараквици За Жени Пакуваат Проѕирни Градници За Ремени За Жени Големи Градници За Долна Облека Секојдневен Градник Црн Живот мислевте дека е тешко да најдете вистинска поддршка и вистинска удобност во безжичен градник, безжичниот градник е остварување на вашиот сон. Ткаенината е екстра лесна и мазна, обезбедувајќи елегантен, речиси невидлив изглед што го сакате под прилепена облека. 70% Најлон, 30% Спандекс. Ултра лесен градник за долна жица за природна поддршка .Мазна и беспрекорна за исчезнување под маици и прилепена облека. Сатинската, ткаенина со нежна облога од пико помага да бидете ладни во секоја сезона, со истегнување на сатенските страни и грбот за уште помазна удобност.

Спецификацијата