.

Гаража Предупредување Човек Пештера Ѕид Декор Мат Финиш Метал 112180030365

Гаража Предупредување Човек Пештера Ѕид Декор Мат Финиш Метал 112180030365

DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Одделение Знак-Направени од.040 " алуминиум (60% подебели од другите .025 " алуминиумски и лимени знаци), овој знак од 12 инчи на 18 инчи е направен во САД со американски материјали и Американска изработка. Се состои од слика печена во облога во ПРАВ СО НИЗОК СЈАЈ преку густ алуминиум со тежок мерач. Сликата има изглед на постар и издржан знак со симулирани ' рѓосани рабови и изгребана и избледена боја на завршница обложена со низок сјај во прав. Има мазни заоблени агли и вклучува дупки за монтирање.Секој знак е направен по нарачка и поединечно рачно изработен. Ќе најдете репродукции, оригинални дизајни со гроздобер изглед, чисти, нови знаци без ' рѓа и гребнатини и многу персонализирани дизајни. Нашите знаци прават одлични подароци и тие се исто така совршени за вашиот дом, канцеларија, бизнис, гаража, човечка пештера, таа барака, соба за студентски дом, соба за игри, кујна или кое било место каде што сакате да го прикажете овој уникатен знак. Имаме неколку илјади различни дизајни на располагање со повеќе се додаваат секој ден. Персонализација : ние нудиме многу стилови на персонализирани знаци, многу што можат да се прилагодат со имиња или важни датуми. Цената на овој знак вклучува БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА која обично трае од 3 до 5 дена во Соединетите држави.Премиум Одделение-Направени Од .040 " дебел алуминиум (60% подебел од .025 " алуминиум или калај знаци) со прекрасен финиш обложен со низок сјај во прав за одличен изглед и чувство! алуминиумот што може да се издржи нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање направени и испорачани во САД. Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. Ова Е Американско Направено! Обично БРОДОВИ за 1 до 2 ДЕНА. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД. Пазете се од евтини знаци со ниска резолуција од Кина. Ова Е Американско направено со слика со висока резолуција. Направено Од Премија .040 инчен дебел алуминиум (60% подебел од .025 алуминиум или калај) со прекрасна завршница обложена со низок сјај во прав за одличен изглед и чувство. Потресените верзии симулираа ' рѓосани рабови и избледена боја и гребнатини за да дадат убав стар и истрошен изглед. Издржливиот алуминиум нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање. Произведено и испорачано во САД. Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. Ова Е Американско Направено!. БРОДОВИ за 1-2 ДЕНА. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД.

Спецификацијата