.

Вавсуф Машки Јакни Големи и Високи Без Качулка Печатени Патент Обични Виолетови Јакни Големина 2XL

Вавсуф Машки Јакни Големи и Високи Без Качулка Печатени Патент Обични Виолетови Јакни Големина 2XL

DEN 943.84

Достапност
Достапно за нарачка

Wavsuf без Хауба Печатени Патент Повик Виолетова Јакни Големина 2 XLWavsuf е модна продавница. Можете да купите различни стилови на женска и машка облека во Вавсуф. Овде не само Што Можете да купите Машки Капут Во Облека и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, можете да пребарувате и други . производи на нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (на пример : Машко Палто Вавсуф). Смири се. Чувајте го удобно. Класичен дизајн јакна, погоден за ладна пролет, aut и зима, патување скијање, планинарење.Оваа совршена зимска јакна за мажи. Оваа секојдневна есенска јакна нежно одговара на вашето тело, ве изолира и ве одржува удобно.Ова. машката јакна е пространа и софистицирана, што ја максимизира удобноста и стилот. . Достапни се и машинско перење и рачно перење. Совршен за секојдневно носење, дома и работа. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу за детали во описот на производот пред купувањето.Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.Надворешна облека За Мажи Машка Јакна Со Долги Ракави Со Качулка Сина Модна Надворешна Облека Машки Палта 2xl Фланелни Јакни за Мажи Портокалови Кожени Јакни За Мажи Зимски Палта За Мажи Со Крзно На Нив Надворешна Облека Машка Надворешна Облека Јакни И Палта Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. Машка Надворешна Облека Јакни И Палтакарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. со вашите омилени шорцеви,хеланки, итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработена е од материјали ,ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење.Сезона : length/Зима Пол : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Машка Јакна ОД 1 ПАРЧЕ ве молиме имајте предвид дека малата боја се разликува. Предмет клучни зборови : Зимски Јакни За Мажи Големи и Високи Јакни Од Жан За Мажи Машки Палта Дозвола Под 20 Јакни За Дожд За Мажи Водоотпорни Јакни за Мотоцикли За Мажи со Оклоп. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ние сме посветени на постигнување 100% задоволство од услугите на клиентите. Ако не сте задоволни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата