.

Девојки Models И Зимски Модели Кадифен Капут Цврсти Копчиња Во Боја Со Џебови Јакна СО Големина На Капа 12М

Девојки Models И Зимски Модели Кадифен Капут Цврсти Копчиња Во Боја Со Џебови Јакна СО Големина На Капа 12М

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Новороденчиња Models И Зимски Модели Кадифен Капут Копчиња Со Цврста Боја Со Џебови Јакна Со Капа Карактеристики : Материјал : Премиум памук.Здравје за нежната кожа на вашето бебе.Прилики : Одлично За Домашна Облека, Божиќ,Роденденска Забава,Празник За Ноќта на Вештерките или секојдневно носење во aut, зима или пролет Големина : ве молиме изберете ја вистинската големина според висината и тежината на бебето. Ве молиме внимателно проверете Ја Табелата Со Големини на сликатависококвалитетен Занает : Избегнувајте алергија.шиење вратоврска, чиста нишка,тесни копчиња, прави линии за шиење.пакет вклучувајќи : 1x Врвови внатре Пол : унисекс Тип на ракав : Долг Ракав Ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Големина на биста на ниво на должина препорачана возраст 9м62см/24,41"25,5 см/10,04"33,5 см/13,19"6-9 Месеци 12м64см/25,20"27,5 см/10,83"35,5 см/13,98"9-12 Месеци18м66см/25,98"29,5 см/11,61"37,5 см/14,76"12-18 месеци 24м68см/26,77"31,5 см/12,40"39,5 См/15,55"18-24 месеци3ј70см/27,56"33,5 см/13,19"41,5 См/16,34"2-3 години големина : 9мбуст : 62см/24,41"ракав : 25,5 см/10,04"должина : 33,5 см/13,19"препорачана возраст : 6-9 Месециголемина : 12мбуст : 64см/25,20"ракав : 27,5 см/10,83"должина : 35,5 См/13,98"Препорачана возраст : 9-12 месеци големина : 18мбуст : 66см/25,98"ракав : 29,5 см/11,61"должина : 37,5 см/14,76"препорачана возраст : 12-18 Месеци Големина : 24мбуст : 68см/26,77"ракав : 31,5 см/12,40"должина : 39,5 См/15,55"препорачана возраст : 18-24 месеци големина : 3буста : 70см/27,56"ракав : 33,5 см/13,19"должина : 41,5 см/16,34"препорачана возраст : 2-3 Години Изработен е од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив за носење. Повод : Совршен За училиште, излегување, викенд, одмор и секојдневно носење. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.Do не Белило.Закачете се да се исуши. Облеката ги прави вашите деца да изгледаат слатко и привлечно.Децата добиваат толку многу комплименти секој пат кога ќе го носат. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.

Спецификацијата