.

Печатење На Облека За плажа Дводелни Комплети Костими За Капење Завој За Капење Бикини Женски Костими За Капење Танкини Комплет Плус Големина Сончоглед Костими За

Печатење На Облека За плажа Дводелни Комплети Костими За Капење Завој За Капење Бикини Женски Костими За Капење Танкини Комплет

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите)Тежина : 185 (С-ХЛ)Стил : ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите Со Стилот на ракавот : Табела Со Редовна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 66см/25.98" Половината : 62см/24.41" : 74см/29.13"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 70см/27.56" Половината : 66см/25.98" : 78см/30.71"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 74см/29.13" половината : 70см/27.56" : 82см/32.28"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 78СМ/30.71" Половината : 74см/29.13" : 86см/33.86" стил : . Пакетот Вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа). Тежина : 185 (С-ХЛ). ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите пред вас !!! Користете Слична Облека За Да Ја Споредите Со Големината. Стил На Ракав : Редовен. танкини блузи за женски костими за капење врвот само контрола на стомакот плус големина. дрски бикини комплети за жени. костим за капење покриеност за жени панталони. капчиња костим за капење покриваат прозорци за жени.

Спецификацијата