.

Бали Удобност Револуција Безжичен Градник Бел Заг 42д Женски

Бали Удобност Револуција Безжичен Градник Бел Заг 42д Женски

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Градниците За Револуција на удобност ви нудат флексибилно вклопување и сеопфатна удобност. Безжичен со ладна удобност. Кул ткаенина За Удобност помага во фитил влага и ве одржува ладни и удобни. Удобност-У дизајн за останување во место ремени и назад. Плетете, насочена 2-слојна странична и задна потпора, така што изгледате најмазно и најобликувано од секој агол. 3-опција кука-и-око назад блиски и широки, прилагодливи ремени за прилагодена удобност. Ултра тенки чаши од пена се протегаат за фит флексибилност. Удобност Бенд нежно флексибилни да се движат со вас. Земја на Потекло : Тајланд. Материјал од ткаенина : Надворешно тело : 94% Најлон, 6% Спандекс. Облоги за чаши : 100% Полиестер. Чаша рампа : 100% Полиуретанска пена. Централен појас и внатрешни облоги за ремени : 100% Најлон. Поставата на ременот : 94% Полиестер, 6% Спандекс.

Спецификацијата