.

Вебер Затоплување Решетката, Дух Серија

Вебер Затоплување Решетката, Дух Серија

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАТОПЛУВАЊЕ РЕШЕТКАТА ДУХ 300 Одговара spirit® 300 серија гас скари. Решетка за затоплување, Дух 300 Серија : 105 квадратни метри во вселената. За употреба со Вебер Дух 200-серија скари. Изработени од издржлив позлатен челик. Решетката за затоплување на скара има 2-годишна гаранција. Модел# 7641.

Спецификацијата