.

Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер Стр N:141.38032

Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер Стр N:141.38032

DEN 2515.68

Достапност
Достапно за нарачка

Диск Сопирачка Дебеломер Краток Опис : Полу НАТОВАРЕН ДЕБЕЛОМЕР Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Заврши : 'Рѓа Превентивни. Одговара Изберете : 2007-2010 СААБ 2023-09-05 00 : 00 : 00 2004 СААБ 2023-09-05 00 : 00 : 00 ЛАК 2002-2003, 2005 СААБ 2023-09-05 00 : 00 : 00 АЕРО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Спецификацијата