.

Јунбионеловеличност Жолта Големина Бебешки Најлонски Ленти За Коса Ленти За Коса Лак За Коса Додатоци За Коса За Девојчиња Новороденчиња Мали Деца Деца

Јунбионеловеличност Жолта Големина Бебешки Најлонски Ленти За Коса Ленти За Коса Лак За Коса Додатоци За Коса За Девојчиња Новороденчиња

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.●КОМПЛЕТ ОД 12 КЛАСИЧНИ БОИ● - нашиот најлонски комплет за ленти за бебиња доаѓа во 12 различни бои, вклучувајќи основни бои како бела, розова и сива боја. Секој лак е рачно изработен и направен со големо внимание во средина без чад. Сигурно ќе најдете совршена боја за усогласување на секојдневните облеки на вашите бебиња.●ТОЛКУ МЕК НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ● - Овие Бебиња Девојки Најлонски Ленти за Глава се направени од растеглив и мек најлон. Овие најлонски ленти за бебиња се толку меки и лесни што вашето бебе дури и не сфаќа дека го носи! Тие се идеални за новороденчиња, но сепак доволно растегливи за удобно да одговараат на доенчиња, мали деца, постари деца и возрасни.●БЕЗ ОСТАВАЊЕ ознаки-најлонските ленти за коса се многу удобни и не оставаат траги на вашите мали бебиња. Тие се погодни за новороденчиња и не се премногу големи или тесни! Лентите За Бебиња се доволно Еластични и меки; оттука нема да се лизгаат и да остават црвени траги од кожата на главата на вашето мало новороденче.●ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на сите q-добрата работа кај нашите слатки ленти за бебиња е што тие доаѓаат во совршена големина за да одговараат на сите возрасти. Тие обезбедуваат неверојатна растегливост, така што вашето бебе може да расте со нив од новороденче до дете.●СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - дали барате совршен подарок за вашето бебе или туш за бебиња на вашите пријатели? Овие најлонски ленти за глава се направени за да импресионираат. Тие прават идеален подарок за различни прилики како Што се Родендени, Туш За Бебиња, Подароци За Бебиња, Божиќ и Семејна фотографија.Пакетот вклучува : 1pc Baby Headdressbr />br />b>Табела Со Големини : /b>br />br />Br/>Големина : 70 Препорачана Возраст : 3-6 M Должина : 51cm/20.08" Биста : 50cm/19.69" Должина На Ракавот : 23cm/9.06" Рамо : 22cm /8.66"br />br / > Големина : 80 Препорачани Симпатичен дизајн сигурно ќе ги израдува вашите деца, лесен за Користење НЕ Е ПРОБЛЕМ. Ние користиме удобни материјали кои не се непријатни дури и за децата да се допрат. Можете да го облечете и вашето дете. Можете да ја дополните лентата за глава со секојдневна облека или симпатичен фустан или да се одлучите за шапка во сличен стил. Применливи прилики : овие слатки животни може да се применат за многу намени, како што се роденденски забави, Божиќни забави, училишни забави, семејни собири, ангажмани и така натаму, што ве прави попривлечни во толпата. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Спецификацијата