.

Пумпа за вода за Форд Холандија 8670, 8670А 87801873

Пумпа за вода за Форд Холандија 8670, 8670А 87801873

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Комплетен Трактор 1106-6199 Пумпа За Вода Компатибилна со/Замена за Форд/Нова Холандија 8970 8970А 87801873 ве молиме потврдете дека овој дел се вклопува пред да купите Замени Оем Броеви : 87800490, 87801873 опис : Пумпа За Вода Погон : Макара : Задниот дел на серпентина појас заптивка : Вклучени, " о " прстен.Форд/Нова Холандија-8670, 8670А, 8770, 8770А, 8870, 8870А, 8970, 8970А 100% Нова резервна единица изградена за исполнување на спецификациите НА ОЕМ. 1-годишна гаранција ве штити по купувањето. Фабричките директни цени без ознака за посредник даваат исклучителна вредност. Заменува Оем Броеви : 87800490, 87801873.

Спецификацијата