.

Женски Костими За Капење, Геометрија Виножито Пеперутка Печатење Блузи За Пливање Кратки Панталони Костум

Женски Костими За Капење, Геометрија Виножито Пеперутка Печатење Блузи За Пливање Кратки Панталони Костум

DEN 263.52

Достапност
Достапно за нарачка

Големина (инч)ttt tt. s Тундер Биста : t26. 77 пресврт : t25. 98 . МТундер Биста : т28, 35 пресврт : т27, 56 . ЛТундер Биста : т29. 92 пресврт : т29. 13 . XLTunder Биста : t31. 50 пресврт : t30. 71 . 2xl Tunder Биста : t33. 07 пресврт : t32. 28 . Спецификација. Материјал : полиестер . Пол : женски . Возраст : возрасни . Шема : крпеница, печатење . Повод : базен / плажа . Пакет листа : . 1 парчиња врвови + 1 парчиња ШОРЦЕВИ МЕК МАТЕРИЈАЛ : костимот за капење е направен од полиестер, мек и пријателски за кожата, удобен и дише, овозможувајќи ви елегантен, шармантен и сладок. ДИЗАЈН : бикини за пливање во 2 парчиња има дизајн на крпеница, кружен врат, крпеница, брз сув и тесен дизајн. И шорцевите можат да ве направат пошармантни. МНОГУ ПРИЛИКИ : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен итн. ДОБАР ПОДАРОК : облеката за пливање е одличен подарок за родендени, Денот на Вљубените, годишнини, дипломи, денот на мајката или други посебни денови. НЕГА НА ОБЛЕКА : комплетот има 1 парчиња врвови + 1 парчиња шорцеви костим за капење за жена. Машинско перење / не избелувајте / сушете на воздух.

Спецификацијата