.

Cacommark PI Градници За Жени Плус Големина Дозвола Повик Секси Пред Копчето Обликување Чаша Лента За Рамо Долна Жица Градник Екстра-Еластична Безжична Виолетова

Cacommark PI Градници За Жени Плус Големина Дозвола Повик Секси Пред Копчето Обликување Чаша Лента За Рамо Долна Жица Градник

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Обичен Секси Предно Копче За Обликување Чаша За Рамо Долна Жица Градник Плус Големина Екстра-Еластична Жица Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките.Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : секојдневен материјал : Најлон Како да се мие : рачно миењешто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Големина На Етикетата Size Cup USUKRUUnder Bust XLX-Голем42/9510144095-99cm/37.40-38.98"Големина : Xlabel Големина : X-Голема Чаша : 42/95 US : 10ук : 14ру : 40под биста : 95-99см/37,40-38,98" ДОЗВОЛА за женски спортски ГРАДНИК. Удобен Безжичен Градник За Дозвола За Жени. Градници Без Прерамки За Дозвола За Жени.

Спецификацијата