.

Обновена Мекост Женска Облека За Спиење Комплет Пижами Долна Облека Врвот И Панталони 2-Пакет, Мулти-Сезон Долги Ракави Тренерки Модна Облека Аксолотл Печатење При

Обновена Мекост Женска Облека За Спиење Комплет Пижами Долна Облека Врвот И Панталони 2-Пакет, Мулти-Сезон Долги Ракави Тренерки

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овој дводелен женски комплет за пижами вклучува удобен врат за лажичка, врв со долги ракави и пар панталони. Овој вид комплет за пижами лесно се облекува или соблекува, што може да ви даде убаво и едноставно искуство со облекување. Женскиот комплет за пижами е лежерен и елегантен,дури и ако гостите ненадејно посетат, нема да се чувствувате засрамено, ќе го направите вашиот домашен живот поудобен. Големини Детали : . Детали за десет големини (ДОЛЖИНА НАГОРЕ * БИСТА * ДОЛЖИНА НА СПУШТАЊЕ * ПОЛОВИНАТА * РАКАВ). Големина XS : 25.5"*18.5"*38.9"* 18.5"*13.7"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина И : 25.5"*18.5"*38.9"* 19.6"*14.4"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина М : 26.3"*19.2"*40.1"* 20.8"*14.9"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина Л : 26.7"*20"*40.9"* 22"*15.7"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина XL : 27.5"*20.8"*41.7"* 23.2"*16.1"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина 2 XL : 27.9"*21.6"*42.5"* 24.4"*17.3"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина 3 XL : 28.7"*22.4"*42.9"* 25.5"*17.7"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина 4ХЛ : 31.1"*23.2"*43.7"* 26.7"*18.8"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина 5 XL : 31.3"*24"*44.8"* 27.9"*19.2"(УЛ*Б*ДЛ*С*С). Големина 6 XL : 31.4"*25.5"*45.2"* 27.9"*20.4"(Ул*Б*ДЛ*В * С) висококвалитетни пижами : комплетот за Пижами За Обновливи жени е изработен од полиестерска ткаенина погодна за кожата и пријатна, која е мека, лесна, дише, еластична и удобна,ве одржува лесни додека спиете ноќе, можете да уживате во супериорна удобност. Дизајн На Хуманизација Облека за Спиење : женската облека за спиење што ја отстранува влагата вклучува врв со долги ракави и врвови на вратот и панталони за спиење што е еластично за да се направи релаксирање што е можно поудобно.Уникатниот и едноставен стил и графичкиот дизајн на комплетот за пижами никогаш нема да излезат од мода. Применливи Прилики : Дводелни комплети за салони за жени, може да се носат како комплет или посебна колокација со други палта и панталони.Можете исто така да го носите за секојдневна облека, домашна облека, пижами, излегување, јога или на одмор. Погоден Е за различни секојдневни прилики. Овој сет За Дневна Соба за Дами пј секогаш може да биде првиот избор Како Дневен подарок, божиќен подарок, подарок За Денот на Вљубените, подарок За Денот на Мајката, подарок за годишнина или роденден, Новогодишен Подарок На вашите девојки, сопруга, ќерка, мајка, баба во вашиот живот.

Спецификацијата