.

Плод На Разбојот Момчиња Девојки Иконска Маица

Плод На Разбојот Момчиња Девојки Иконска Маица

DEN 175.68

Достапност
Достапно за нарачка

Со мек допир, модно вклопување и ребрести јаки 1х1, исто така, вклучува залепен врат со етикета за откинување, тубуларно тело и ракави со двојна игла и хемсизи (возраст, висина, градите да се вклопат) : 3-4 години - 40,1 во (22/24), 5-6 Години - 45,7 во (26/28), 7-8 Години - 50,4 во (30), 9-11 Години - 55,1 во (32), 12-13 години - 59,8 во (34), 14-15 години - 64,6 во (36)материјал : 100% рингспун чешлан памук. ОМПЦ3388. 100% Рингспун Памук. Овошје На Разбој Детска/Детска Иконска Маица. Врвот. Маичка. Удобно. Вратот На Екипажот. Унисекс-деца. Унисекс. Црно.

Спецификацијата