.

Поставете Прекрасен Романтичен Стил Нараквица Декор Креативен Празничен Допир Пластичен Празник Клуч За Денот на Вљубените

Поставете Прекрасен Романтичен Стил Нараквица Декор Креативен Празничен Допир Пластичен Празник Клуч За Денот на Вљубените

DEN 335.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : со романтичен и цртан стил дизајн, нараквица декор може да биде идеален избор За Подароци На Вљубените за доведување силен и посебен празничен амбиент.Она што може да ви го понуди декорот на нараквицата е тоа што може совршено да одговара со темата На Денот на Вљубените и трска да бидат подароци на забавните игри на паровите.Изработен од пластичен материјал, тој е долготраен.Вклучени се четири типа на предмети. Тоае погоден за украсување на Денот на Вљубените.Име на ставка : Партиски Декоративен : Пластика Карактеристики : Празничен Допир, Анти-абење, Еластичност Стил 1 : Нараквица Декорстил 2 : Прстен Декорстил 3 : Клуч Декорстил 4 : Случаен Стил Детали За Големина На Слама : 1 : 19,3 см х 1,5 см/7,6 "х 0,59" (Прибл.) 2 : 3см х 3см/1.18 "х 1.18" (Прибл.) 3 : 10см х 3см/3.94 "х 1.18" (Прибл.) 4 : 26см/10.24 " (Прибл .) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 12 х Партија Декор 12 парчиња Љубов Денот На Вљубените Празник Партија Подароци. Домашна Градина Честитки Партија Снабдување Партија Материјали Фаворизира Партија Торба Полнила. Со романтичен и цртан стил дизајн, нараквица декор може да биде идеален избор За Подароци На Вљубените за доведување силен и посебен празничен амбиент. Материјал За Дишење И Слатки Модели, Што Го Прави Корисен И Модерен. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Откако Ќе Го Купите, Ќе Ви Се Допадне.

Спецификацијата