.

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Бел Чад Област Килими, 6 ' Круг

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Бел Чад Област Килими, 6 ' Круг

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Круг Обработени Бел Чад Област Килими, 6' Круг. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Спецификацијата