.

Жените Плус Големина Дозвола 5 5, Женски Летни Вратоврска-Боја Краток Ракав Екипажот-Вратот Маица Повик Маица Блузи

Жените Плус Големина Дозвола 5 5, Женски Летни Вратоврска-Боја Краток Ракав Екипажот-Вратот Маица Повик Маица Блузи

DEN 302.24

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Летна Вратоврска Краток Ракав Екипаж - Вратот Маица Обични Маици Блузи (С-5ХЛ) ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Feature Полиестер✿Функција : екипажот-вратот, краток ракав, вратоврска боја блок печатење, контраст боја жените лабава маица.✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична со ласкави вратоврска печатење. Задолжително за вашето лето!✿Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и домашна облека за жени, девојки и тинејџери✿Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Одлично за топло време.Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневно,Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92cm/36.2" Ракав : 21cm/8.27" должина : 68см/26.77" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Ракав : 22см/8.66 "Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 23см/9.06 " Должина : 70см/27.56". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 24cm/9.45 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 25cm/9.84" Должина : 72cm/28.35" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 26cm/10.24 " Должина : 73cm/28.74". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 27cm/10.63 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 28cm/11.02" Должина : 75cm/29.53 " жените дозвола под 5 5. Жените Плус Големина Дозвола. женски маици под 5 долари. жените врвот. женски кошули 5 5.

Спецификацијата