.

Дмкпв Девојки Од Роза Деца Сандали Девојки Секојдневни Чевли Тока Со Ниска Потпетица Сјајни Бисерни Светки Фустан Сандали Со Големина На Девојче Сандала Розова 1

Дмкпв Девојки Од Роза Деца Сандали Девојки Секојдневни Чевли Тока Со Ниска Потпетица Сјајни Бисерни Светки Фустан Сандали Со

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Девојки Од Роза Деца Сандали Девојки Секојдневни Чевли Тока Со Ниска Пета Сјаен Бисер Светки Фустан Мало Девојче Големина 6 Сандали Опис : . Пол : Девојки. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Ниска Пета. Тип На Затворање : Тока. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Детски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Големина 2 Девојки Сандали Девојки Клинови. Дизајн Стил : Деца Момчиња Девојки Модни Чевли Кадифен Чевли Затворен Дом Топло И Симпатична Памучни Чевли. Сандали За Тинејџерски Девојки Девојки Клинови. Избор На Големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината На Стапалото И Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина. Слајдови За Деца Чевли Дете Слајдови. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Сјај Чевли За Девојки Девојки Клинови Големина 13. Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња. Девојки Клинови Големина 13 Големина 2 Девојки Сандали.

Спецификацијата