.

Новороденче Бебе Момчиња Панталони Облека Fall Зима Ракета Печатење Со Качулка Вратот Долг Ракав Врвот Панталони Во Собата 6-Месеци, Црна

Новороденче Бебе Момчиња Панталони Облека Fall Зима Ракета Печатење Со Качулка Вратот Долг Ракав Врвот Панталони Во Собата 6-Месеци,

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа облека за панталони е мека, нежна, безбедна, безопасна за кожата на бебето и носи удобно чувство за вашето бебе. Погоден за 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци момчиња облека. Долгиот ракав е погоден за зимско носење. Ракетниот принт може да направи вашето момче да изгледа поспецијално. Оваа облека може да му донесе на вашето момче удобно чувство. Носете ја оваа облека, вашето момче може да добие повеќе комплименти. Момчињата можат секојдневно да носат, носат во зимски одмор, роденденска забава, дружење и играње на отворено и внатре. И оваа облека може да се пере во машина. Материјал : Безбеден, нежен, мек, безопасен за кожата на бебето и носи удобно чувство за вашето бебе. Возраст : Погоден за 0 месеци до 24 месеци момчиња : 0-3 Месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. Карактеристики : Долгиот ракав е погоден за зимско носење. Ракетниот принт може да направи вашето момче да изгледа поспецијално. Оваа облека може да му донесе на вашето момче удобно чувство. Носете ја оваа облека, вашето момче може да добие повеќе комплименти. Повод : Погоден За роденденска забава, одмор, домашна облека, играње на отворено. Грижа : машина за перење.

Спецификацијата