.

Голем Машки Боксер Краток, Пакет, 2XL

Голем Машки Боксер Краток, Пакет, 2XL

DEN 624.00

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете дополнителна забава и личност во вашето секојдневно носење со Овие Одг Биг Машки Боксерски Гаќи. Тие доаѓаат во 2-пакет со секој кој шарени печати. Едниот пар има целосен Покебол принт, додека другиот е покриен со симпатичниот лик Пикачу. Овие покемонски боксерски гаќички се направени од мешавина од полиестер и спандекс, обезбедувајќи флексибилно вклопување. Тие доаѓаат со широк појас и нудат удобна поддршка. Овие гаќички се идеални за љубителите на популарната серија цртани филмови и игра Одг. Исто така, прави уникатен подарок. Покемон Големи Машки Боксерски Гаќички, 2-Пакет, 2 XL : 92% полиестер/8% спандекс. Голем еластичен појас. Достапно во големина 2 XL.Забава целиот печатење На Пикачу и Покебол. Нуди поддршка и флексибилно вклопување околу нозете и половината. Вклучува 2 пара машки гаќички по пакување. Идеален за обожавателите На Одг.

Спецификацијата