.

Каролини Богатства ЈМК1002ДДМ Регата Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства ЈМК1002ДДМ Регата Јадење Сушење Мат, 21

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства JMK1002 DDM Регата Јадење Сушење Мат, 14 x 21", разнобојни Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е Од Каролини Богатства Наутички категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Спецификацијата