.

Изненадување Биги Миленичиња - Мк Хами Мини Ранец И Додатоци, Одличен Подарок за Деца на возраст од 6+

Изненадување Биги Миленичиња - Мк Хами Мини Ранец И Додатоци, Одличен Подарок за Деца на возраст од 6+

DEN 159.52

Достапност
Достапно за нарачка

Л. О. Л. Изненадување! куклите беа НА СТРОГО ТАЈНА мисија кога нивното милениче исчезна! Најдете индиции за изненадување низ Серијата Шпиони за Очи за да им помогнете да го најдат своето милениче! Дебокс 15+ изненадувања со Л. О. Л. Изненадување! Биги Миленичиња! Дали ќе добиете 2 или 3 бебиња? Или можеби бебиња со храна? Тоа е изненадување! Л. О. Л. Изненадување! Биги Миленичињата имаат тони изненадувања внатре и вклучуваат додатоци за носење и споделување за вас! Користете ги шпионските Очила За Шпионирање На Очите за да најдете кодови и да отклучите изненадувања. Л. О. Л. Изненадување! Биги Миленичиња-М. Ц. Хами со 15+ изненадувања внатре!. 2 миленичиња бебиња и 1 миленичиња бебе шарм или храна бебе шарм внатре. Носете и споделувајте додатоци : Шпионски очила, а нејзиниот ѓердан станува ѓердан за вас! 1 Коска На Желбата, 1 Смешна Коска, 1 Гатачка Срце, 1 Бебе Открие. М. Ц. Хами може да се носи како ранец и двојки како свинче-банка. Вклучува торбичка за носење розово злато. Колекционерски постер.

Спецификацијата