.

Бимини Беј Аутфитерс Машки Бимини СТАНОВИ IV Кошула Со Кратки Ракави

Бимини Беј Аутфитерс Машки Бимини СТАНОВИ IV Кошула Со Кратки Ракави

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Бимини Беј Аутфитерс Машки Бимини Станови IV Кошула Со Кратки Ракави, Син Бран, Големина : М (11700-Син Бран-М) 100% Полиестерски Механички Истегнување Брзо Сушење СО UPF. Вентилиран Кејп Назад Со Бартак. Два Џебови Со Ремени Со Ремени Со Исечени Агли. Две Хемостат Петелки На Левиот Џеб. Прачка Јамка Со Етикета Бимини Беј. Скриено Копче Надолу Јака. Разновидното Директно Дно со Странични Процепи Овозможува Носење Или Излегување На Кошулата. Краток Ракав. UPF Заштитени. Боја На Синиот Бран. 100% Полиестер Механички Истегнување Брзо Сува СО UPF. Вентилиран Кејп Назад Со Бартак. Два Џебови Со Ремени Со Ремени Со Исечени Агли. Две Хемостат Петелки На Левиот Џеб. Прачка Јамка Со Етикета Бимини Беј. Скриено Копче Надолу Јака. Разновидното Директно Дно со Странични Процепи Овозможува Носење Или Излегување На Кошулата. Краток Ракав. UPF Заштитени. Боја На Синиот Бран.

Спецификацијата