.

Женски Памучни Ленени Панталони Продажба Плус Големина Обични Директно Проточни Врвки За Влечење Еластични Џебови За Половината Панталони Со Еднобојна Витажа Ка?

Женски Памучни Ленени Панталони Продажба Плус Големина Обични Директно Проточни Врвки За Влечење Еластични Џебови За Половината

DEN 639.84

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте во нашата продавница. Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги. Ви благодариме што ги сакате нашите производи.✿За Брод : ние брод вашиот пакет во рок од два дена. Обично времето на транспорт е 7-12 дена (освен викендите), но на фестивал или празници до одредено одложување на логистиката. Ве молиме разберете.✿По е-пошта : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ние одговараме на е-пошта на клиентите во рок од 24 часа. Простете ни ако имате непријатности.✿Нашите путер меки класични активни џогери се направени од врвен квалитет ткаенини од праска што дишат и ќе се протегаат во сите правци. Дизајнирана за секојдневно носење, нашата специјална мешавина од полиестер и спандекс ќе ве одржува удобно цело време.✿Ве молиме Запомнете : Облеката Е азиска големина, која работи мала, Препорачувајте Да Изберете Големина На 1-2 (полабава И поудобна) ➤➤за да ја изберете вистинската големина, погледнете ја нашата "слика на табелата со големини" за да ја изберете големината што најмногу ви одговара!Големина : XS=2, S=4, M=6, L=8, XL=10, XXL=12, XXXL=14, XXXXL=16.✿Машина За Перење И Миење Раце Најдобро! Препорачано темно светло облека посебно чистење! Карактеристики : Широка Нога, капри/долга Должина, врвка за влечење, еластичен струк, лабаво вклопување, длабоки странични џебови, висок струк, лесна, слаба Нога, права нога, еднобојна боја, исечени панталони, дневни панталони, јога панталони, женски атлетски каприс, женски панталони за пижами, панталони за вежбање за жени, женски капри јога панталони. Натпревар : Одлично Со јакна, патики, Сандали, Потпетици и капа на Плажа за надворешна облека. Можете да го носите Со Маица, блуза, резервоари, камизоли или спортски градник за удобен и убав изглед. Прилика : Лабави капри панталони одлични за џогирање, пешачење, јога, тренинг, одмор, плажа, теретана, спортување, спиење, салон наоколу и секојдневно носење. Удобните капри панталони ќе бидат омилени во вашата гардероба за дневна облека. Погоден за Секојдневен и уличен стил за домашна облека, секојдневно носење или одење на одмор, панталони за џогирање за жени,летна плажа, патување. Капри Панталони Со Врвка за Влечење : лесно се влече нагоре и надолу, и ќе направи да се чувствувате удобно кога сте спортски. Лабава јога каприс со еластичен појас кој лесно се прилагодува за подобро вклопување. Забелешка : ако имате какви било прашања,ве молиме слободно контактирајте не,ние ќе ви одговориме за 24 часа.Таму можеби 1-2 см отстапување во различни големини, локации и се протега на ткаенини.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. Жените Работат Панталони 2023 Трендовски Летни Панталони Панталони Со Права Нога, Жени 2023 Летна Мода Секојдневни Ленени Еластични Панталони Со Врвки За Половината, Ленени Панталони За Жени 2023 Еластични Панталони Со Врвки со Џебови, Женски Лабави Панталони За Одмор, Спортски Капри Панталони За Жени, Јога Шик Панталони За Жени, Должина На Капри, врвка за влечење, еластичен струк, лабаво вклопување, длабоки странични џебови, високи половината, Лесна, Слаба Нога, Права Нога, Цврста Боја, Исечени Панталони, Дневни Панталони, Јога Панталони, Женски Атлетски Каприс, Женски Пижами Панталони, Тренинг Панталони За Жени, Женски Капри Јога Панталони.

Спецификацијата