.

- Ха Форд Ф-Супер Екипажот Кабината 09-Без Фабрика Под Седиште За Складирање Канта

- Ха Форд Ф-Супер Екипажот Кабината 09-Без Фабрика Под Седиште За Складирање Канта

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете разновидност на можностите за складирање на вашиот камион Со Организаторот За Складирање На Решетката За Пиштоли Под Седиштето. Ова под садот за складирање на седиштето е совршена комбинација кутија со алатки и кутија за пиштоли за да ги чувате сите ваши скапоцености безбедни и скриени додека сте на пат. Скриената кутија за складирање делува како правен случај за пиштол во повеќето држави и држи до 2 пушки или пушки (без оптички опсези). Тој е дизајниран да се вклопи под вашето претходно постоечко задно седиште за лесен пристап (забелешка : нема да одговара на седиштата со инсталиран фабрички сабвуфер) . Куќиштето на решетката за пиштоли е конструирано од тешка полиетиленска пластика за супериорна цврстина и трајна издржливост. Овој контејнер за складирање е компатибилен само со 2009 до 2014 Форд Ф-150 Суперкаб модел камиони. Вклучува и сопствени организатори и разделувачи за да бидете сигурни дека секоја алатка, школка или додаток е лесно да се најде на прв поглед. Чувајте ги сите ваши алатки и огнено оружје безбедни со Одделот За Складирање Под Седиштата ОД ДУ-ха. Под садот за складирање на седиштето, кутијата со алатки и кутијата за пиштоли за да ги чувате вашите скапоцености безбедно скриени. Правен случај со пиштол (во повеќето држави) кој држи до 2 пушки или пушки без опсег; вклучува отстранливи организатори/разделувачи. Дизајниран да се вклопи цврсто под веќе постоечкото задно седиште на вашиот камион. Обликуван од лесен, тежок полиетилен за супериорна јачина и стабилност. Компатибилен со 2009 до 2014 Форд Ф-150 Суперкаб камион модели. Боја : Црна. Димензии( L x w x H) : 54.25 x 10.75 x 7 инчи. Тежина : 16 килограми. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Тежок Полиетилен.

Спецификацијата