.

Sony MDR-ZX310AP - Z Серија-слушалки со микрофон-целосна големина-жичен џек-вајт

Sony MDR-ZX310AP - Z Серија-слушалки со микрофон-целосна големина-жичен џек-вајт

DEN 239.20

Достапност
Достапно за нарачка

Sony MDR-ZX310 AP - слушалки со Микрофон Клучни Карактеристики и Придобивки : контрола на репродукција На Паметни Телефониинтегрираниот микрофон и копчето за контрола на повеќе функции го прават MDR-ZX310 AP совршен придружник за вашиот паметен телефон. Корисниците на андроид исто така можат да уживаат во удобната Апликација За Паметни Клучеви за дополнителна контролна функционалност директно од вашиот паметен телефон. Квалитетен звук големите возачки единици од 30мм заедно со феритни магнети точно ќе репродуцираат широк, динамичен опсег на фреквенција. Ќе уживате во мазни транзиции во високи и средни фреквенции со моќен бас одговор. Слушалки За Ослободување од притисоклесната, прилагодлива лента за глава со вртливи ушни влошки е дизајнирана за удобност за да можете да уживате во продолжени сесии за слушање без замор. Вртливите слушалки тенките, вртливите и слушалките во стилот на преклопување се складираат за компактна преносливост. Кабел од типот Y традиционалниот дизајн на Кабелот Од Типот Y помага да се намалат шансите за заплеткување додека приклучокот со 4 проводници позлатен, во форма На Буквата L обезбедува добра врска. Што Е Вклучено : гарантна картичка. Упатства за работа.

Спецификацијата