.

Пурина Фенси Празник Лижење Влажна Храна За Мачки Супа Топер Класичен Со Пилешко И Зеленчук

Пурина Фенси Празник Лижење Влажна Храна За Мачки Супа Топер Класичен Со Пилешко И Зеленчук

DEN 207.04

Достапност
Достапно за нарачка

Испратете ја вашата симпатична мачка брзајќи кон нејзиното јадење кога ќе отворите торбичка Со Фенси Чорби Од Пурина Класичен Пилешко И Зеленчук гурмански мешавина за храна за возрасни мачки. Одликувајќи се со вистински, рачно изработени состојки во топпер за влажна храна за мачки без зрна за да ги искуша нејзините сетила и да се жали на нејзиното дискриминирачко непце. Свилената, вкусна супа што може да се лиже ги одржува будни нејзините пупки за вкус додека кружи и се пробива низ солената добрина. Овие гурмански влажни торбички за храна за мачки и даваат вкус на живина што ја посакува. Во исто време, добивате доверба да и обезбедите само врвни состојки што можете да ги видите во мешалка за храна за мачки со висока влажност без вештачки вкусови, бои или конзерванси. Пурина ја пакува оваа ограничена состојка храна за мачки лижење или чорба во пригодна торбичка за истурање, што го олеснува сервирањето секогаш кога вашата специјална мачка копнее за декадентно искуство за јадење. За вкусно, вистинско искуство со хранење дизајнирано за секое време од денот, послужете ја вашата придружничка На мачки Пурина Фенси Чорби За Гозби Класични Со пилешко и Зеленчук гурманска храна за возрасни мачки дополнување на оброкот на вашата мачка. Истражете ја целата наша линија класични и кремасти Луксузни Чорби за Гозби, како Што се Див Лосос и Зеленчук во Декадентна Свилена Супа, Туна, Пилешко и Белвица во Декадентна Кремаста Супа и многу повеќе. Вкусна супа преливи за храна за мачки направени со рачно избрани состојки, вклучително и вистинско пилешко што можете да го видите, што задоволува или самостојно или во комбинација со храна За возрасни мачки Пурина.

Спецификацијата