.

Вејл Бах Био-Активни Течни Р. В. Морски Холдинг Резервоарот Дезодоризатор, оз

Вејл Бах Био-Активни Течни Р. В. Морски Холдинг Резервоарот Дезодоризатор, оз

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Биоактивниот третман на резервоарот за држење користи моќни 100% еколошки состојки за разградување и втечнување на отпадот и ткивото со забрзување на природниот процес на компостирање. Спречува затнување додека вентилите и заптивките се подмачкани. 168 Мл Големина : 168 мл. шише. Моќни 100% еколошки состојки. Помага да се спречи затнувањето. 100% биоразградлива формула подмачкува вентили и заптивки. Течност без боење, без мирис и без Формалдехид. Биоцид-слободен Цинк И Бакар Слободен Калифорнија Во согласност.

Спецификацијата