.

Phone Лос Анџелес 11xr - Портокалова Поздравниот Телефон Случај за iPhone XR И 11

Phone Лос Анџелес 11xr - Портокалова Поздравниот Телефон Случај за iPhone XR И 11

DEN 1759.84

Достапност
Достапно за нарачка

Заштитата никогаш не изгледаше толку добро како оваа Капка-тест сертифициран Case Лос Анџелес Портокал Поздравниот Телефон Случај за i Phone XR И 11. Овој тенок футрола лесно се лизга во вашиот џеб или спојка и е компатибилен со безжично полнење. Изработен е од висококвалитетен ТПУ со највисоко ниво НА ОТПОРНОСТ НА УВ ЗА да го спречи пожолтувањето на вашиот случај. Тенка заштита која никогаш не излегува од мода. Воена капка-тест сертифициран. Прецизност дизајнирана за цврсто вклопување на телефонот . Безжично полнење компатибилен. Дизајниран во лос Анџелес. Направено за IPHONE XR и 11. Портокалова прскање.

Спецификацијата