.

Бронзена Слика-Фотографија Вклучува Ув Штитник За Кршење Напред, Табла За Поддршка На Пена Без Киселина, Висечко Хардверско Дрво за Семејни Фотографии-не

Бронзена Слика-Фотографија Вклучува Ув Штитник За Кршење Напред, Табла За Поддршка На Пена Без Киселина, Висечко Хардверско

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.МЕТАЛНО БРОНЗЕНО ДРВО . Дизајн, Убаво Заврши.ШИРИНА НА ОБЛИКУВАЊЕ : 0,75 "И ДЛАБОЧИНА НА ЗАЈАК : 1/2" ПРИЛАГОДЕНО НАПРАВЕНО ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ уметнички дела, фотографии, документи, фотографии на instagram, автограми, спортски снимки, дипломи, табли за пораки, огледала и медиуми со димензии 10x10 инчи.КОНСТРУКЦИЈА ОД ЦВРСТО ДРВО со залепени и в-заковани агли.АКРИЛИК ОТПОРЕН НА УВ, ПОДЛОГА ОД ПЕНА БЕЗ КИСЕЛИНА И ВКЛУЧЕН ВИСЕЧКИ ХАРДВЕР (големини 11х14 и помали вклучуваат штафелај за горниот дисплеј на масата). 43х23 Бронзена Слика-Фотографијата Вклучува Ув Штитник За Кршење Напред, Табла За Поддршка На Пена Без Киселина, Висечко Хардверско Дрво за Семејни Фотографии - не.

Спецификацијата