.

Христијанска Уметност Подароци Подарок Торба Ткиво Хартија Сет Тој Ќе Ве Засолни Псалм 91: Библиски Стих, Виолетови Птици, Средни

Христијанска Уметност Подароци Подарок Торба Ткиво Хартија Сет Тој Ќе Ве Засолни Псалм 91: Библиски Стих, Виолетови Птици, Средни

DEN 223.52

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа торба за подароци го прави давањето подароци едноставно, истовремено обезбедувајќи му на примачот внимателна порака што ќе го охрабри и просветли. Стихот од 91 : 4 е илустриран на предната страна на оваа торба за подароци : "Тој ќе ве засолни со крилјата."Убаво спарување со која било ставка од колекцијата пердуви псалм 91 : 4, оваа торба за подароци е совршена за мајки, ќерки, сестри или пријатели. 7 7/8 " (Ш) х 4 3/4 "(Г) х 9 5/8 "(Ж) торба за подароци со средна големина, рачки Од сатенска лента со соодветна ознака за подарок, Вклучува 1 лист координативна ткивна хартија.

Спецификацијата