.

Луксузно Злато Феникс Лунг Постелнина За Везови Комплет Свадба Во Кинески Стил Чист Памук Црвен Јорган Покривка Постелнина Навлаки За Перници

Луксузно Злато Феникс Лунг Постелнина За Везови Комплет Свадба Во Кинески Стил Чист Памук Црвен Јорган Покривка Постелнина Навлаки

DEN 1759.84

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте во нашата продавница!Карактеристики : •Состојба : Сосема Нов•Парчиња : 4/6/8 парчиња постелнина•Прилика : Спална Соба•Материјал : 100% Памук•Шема : Главно според сликата.•Поради различни земји,проверете дали големината е соодветна за вашиот кревет.или не според мојот опишете мерење прво Пред да направите нарачка.* Сликата Можеби покажува 6 парчиња или повеќе со некои перници, но нашиот производ доаѓа само со 2 шеми за перници.•Поради перницата шамс ткаенина парчиња од навлаката за јорган, па можеби не е исто со сликата, но секогаш ист стил со комплетите за постелнина.•Имаме големопродажна цена за купување на големо, ве молиме слободно кажете ми ако ви треба * Испорака : ние ќе избереме различни Изрази за испорака на стоката зависат од вашите локации• Испраќаме ПРЕКУ ЕМС, ДХЛ, УПС,Тнт, Федекс и така натаму,•Боја : Опис на Бојата погледнете Го Насловот, според сликата.Не можеме да ветиме дека нема разлика во бојата помеѓу сликата и вистинскиот производ, можеби малку.(Целата Поставена Слика и Деталната Ленена Слика се земени од Вистинската Ставка. (Приложените слики ги доставува производителот само за демонстрациите. Поради разликата во ефектот на бојата помеѓу вашите дигитални уреди и реалниот свет, вистинската длабочина на бојата на производот може да изгледа малку поинаку од она што е на сликата погоре.Ако не сте сигурни дали бојата е она што го барате, ве молиме потврдете со нас пред наддавање, во спротивно Гаранцијата За Враќање На Парите може да биде неважечка.•Упатство за нега : Хемиско чистење Што може Да се пере Во Машина Користен благ сапун без Белило Ладно железо доколку е потребно. Првото перење обично може да ја избледи бојата на комплетот на прифатлив начин.Поради оваа причина, кога ќе го измиете комплетот за прв пат, не мешајте со други текстилни предмети во машината за перење.По можност рачно миење во вода не повисока од 30 степени одделно. Не натопувајте го комплетот премногу долго.ГОЛЕМИНА : 1 см = 0,3937 инчи 4 парчиња Кралица Големина : Постелнина : 250 х 250 см /98,43 х 98,43 инчи *1дувет покритие : 200 х 230 см /78,74 х 90,55 инчи *1приколки : 48 х 75 см /18,87 х 29,49 инчи *24 парчиња Кралска Големина : Постелнина : 250 х 270 см /98,43 х 106,3 инчи *1 Навлака за Јорган : 220 х 240 см /86,61 х 94,49 инчи *1 навлаки за перници : 48 х 75 см /18,87 х 29,49 инчи *26 парчиња кралица големина : постелнина : 250 х 250 см /98,43 х 98,43 инчи *1 Навлака за Јорган : 200 х 230 см /78,74 х 90,55 Инчи *1 навлаки за перници : 48 х 75 см /18,87 х 29,49 инчи *2 капак на перница : 45 х 45 см /17,72 х 17,72 инчи *26 парчиња кралска големина : постелнина : 250 х 270 см /98,43 х 106,3 инчи *1 Навлака за Јорган : 220 х 240 см /78,74 х 90,55 Инчи *1 навлаки за перници : 48 х 75 см /18,87 х 29,49 инчи *2 капак на перница : 45 х 45 см /17,72 х 17,72 инчи *201020304050607080910111112131415161718192021ноте : о : увозните давачки и давачките не се вклучени во Цената На предметот или Трошоците за Испорака,овие трошоци се одговорност на купувачот.Б : ве молиме проверете кај царинската испостава на вашата земја за да одредите кои ќе бидат овие дополнителни трошоци пред наддавање/купување услови за плаќање : прифаќаме : Т/Т ,Западна Унија,Паричен Налог ,Зачувување, најдобриот начин е директно плаќање преку интернет.Осигурајте се дека сте ги завршиле сите Де Луксузни Златни Феникс Лунг Постелнина За Везови Во Кинески Стил Свадба Чист Памук Црвен Јорган Покривка Постелнина Навлаки за Перници.

Спецификацијата