.

Сончање Дете Момче Лето Облека Краток Ракав Контраст Боја Маица Џеб Шорцеви Во Собата

Сончање Дете Момче Лето Облека Краток Ракав Контраст Боја Маица Џеб Шорцеви Во Собата

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од душенксин-1 од Пазарот На Џојбај.2 парчиња Детско Момче Летни Тимови, Маица Во Боја На Контраст Со Кратки Ракави + Џебни Шорцеви. Карактеристики : . Висококвалитетен материјал, сепак се чувствува одлично и нема знаци на абење по миењето многупати. Ве молиме нежно рачно / машинско перење со ладна вода. Перење светли бои одделно, Не впивајте долго време. Кога ќе ја изберете големината, погледнете ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу. (Возраста е само за повикување .). Големина(см)ttttttttt t T. 120 Ttops Должина : t44t Bust : t63пресврт : t46 Tshors Должина : t29.1 t Советува Возраст : t3-4 Години. 130 t Tops Должина : t46. 5t Bust : t66пресврт : t48 Tshors Должина : t30. 6 t Советува Возраст : t4-5 Години. Големина (инчи)ttttttttt T. 120 Ttops Должина : t17, 32 t Bust : t24, 80 пресврт : t18, 11 Tshors Должина : t11, 46 t Советува Возраст : t3-4 Години. 130 t Tops Должина : t18, 31 t Bust : t25, 98 пресврт : t18, 90 Tshors Должина : t12, 05 t Советува Возраст : t4-5 Години. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Сина, Зелена, Кафеава, Црна. Тип : Повик . Применлив пол : Момчиња . Соодветни сезони : Лето. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Шорцеви. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : детската облека е изработена од памучна мешавина. Мека, удобна и дише ткаенина, подобра заштита за кожата на вашето бебе. Карактеристика : облека за мали деца : Лабаво вклопување, со џебови. Блузи : кратки ракави, кружен врат, контрастна боја. Шорцеви : еластичен појас, вратоврска јазол напред. Дизајн : Летна облека за момче. Шик и секојдневен стил за да му обезбедите на вашето малечко кул целодневно. Може да се носи како облека за играње или салон. Подарок : Трендовски тимови за мали деца, вашето малечко ќе биде преслатко и привлечно во него. Идеален подарок за Роденден, Ден На Децата, Божиќ или Велигден. Повод : облека За Мали момчиња, погодна за секојдневниот живот, играње надвор, училиште, одмор, парк, патување, фотографирање, забава и какви било други прилики.

Спецификацијата