.

Ournoupурна колекција женски Tristeen tru Comfort Fonam Espadrille Sliver Clynd Sundals

Ournoupурна колекција женски Tristeen tru Comfort Fonam Espadrille Sliver Clynd Sundals

DEN 324.00

Достапност
Достапно за нарачка

Lиво и слатка, колекцијата Tristeen By Journee носи малку текстура на вашите обични облеки. Ткаенини и рабни круни ова летни детали и детали за Еспадрил ја покриваат петицата. Бака на глуждот ве држи во место, а удобната пена од 4 мм Tru ™ honsole ве одржува поддржано (што повеќе може да сака девојчето?) Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Спецификацијата