.

Не можам Да ја извадам Гордоста На Средниот Запад Од Девојката Унисе ДУКСЕР С-2ХЛ Горд

Не можам Да ја извадам Гордоста На Средниот Запад Од Девојката Унисе ДУКСЕР С-2ХЛ Горд

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за сите жени и девојки кои се горди што се од Средниот Запад. Совршен за Родендени, Денот на Вљубените, Тушеви За Бебиња, Денот на Мајката, Загревање На Куќата, Дипломирање, Семејни собири, Божиќ, Специјални Прилики. Види табела големина за мерења. За најдобро вклопување, измерете го омилениот дуксер и споредете го со табелата со големини. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. . Ширина, во. 20.00. 22.01. 24.00. 25.98. 28.00. . Должина, во. 27.00. 28.00. 29.00. 30.00. 31.00. . Должина на ракавот, во. 20.00. 21.02. 22.01. 22.99. 24.02. . Идеален за секоја ситуација, унисекс тешка мешавина дуксер на екипажот е чиста удобност. Овие алишта се направени од полиестер и памук. Оваа комбинација им помага на дизајните да изгледаат свежо и убаво. Јаката е ребрести плетена, така што ја задржува својата форма дури и по миењето. На овие џемпери нема чешање на страничните шевови. : 50% памук, 50% полиестер . : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271,25 г/м2)). : Лабаво вклопување . : Зашиена етикета . : Работи верно на големината.

Спецификацијата