.

Qtinghua Дете Бебе Девојки Летни Тимови Возбудува Краток Ракав Надвор Рамо Култура Блузи Шорцеви Со Појас Облека Розова 4 Години

Qtinghua Дете Бебе Девојки Летни Тимови Возбудува Краток Ракав Надвор Рамо Култура Блузи Шорцеви Со Појас Облека Розова 4 Години

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Деца Девојки Летна Облека Облека Цветен Принт Врвови На Вратот На Бродот Со Кратки Ракави и Еластични Шорцеви за Половината со Лак Врзан појас 2 парчиња костум. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttttt. 80 Ttops Должина : t19t Bust : t46 Tpant Должина : t22tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 90 t Tops Должина : t21t Bust : t48 Tpant Должина : t24tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 100t Tops Должина : t23t Bust : t50 Tpant Должина : t26tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t25t Bust : t52 Tpant Должина : t28tadvisted Возраст : t3-4 Години. 120t Tops Должина : t27t Bust : t54 Tpant Должина : t30tadvisted Возраст : t4-5 Години. Големина (инч)tttttttt. 80 Ttops Должина : t7. 48 t Bust : t18. 11 Tpant Должина : t8. 66 tadvisted Возраст : t12-18 Месеци. 90 t Tops Должина : t8. 27 t Bust : t18. 90 Tpant Должина : t9. 45 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 100 t Tops Должина : t9. 06 t Bust : t19. 69 Tpant Должина : t10. 24 tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t9. 84 t Bust : t20. 47 Tpant Должина : t11. 02 tadvisted Возраст : t3-4 Години. 120 t Tops Должина : t10, 63 t Bust : t21, 26 Tpant Должина : t11, 81 tadvisted Возраст : t4-5 Години. Спецификација : . Име : Детски Девојки Летни Тимови. Пол : деца девојки. Материјал : Шифон. Јака : Вратот На Бродот. Должина на ракавот : Краток Ракав. Шема : Цветни Печати. Содржина На Пакетот. 1x Врвови + 1x Шорцеви со Појас. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : детската облека е изработена од шифон, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. ДИЗАЈН : облека за мали девојчиња, облека за девојки, врвови за девојки користат цветен принт, врат на брод, дизајн на кратки ракави, одговара на еластични шорцеви за половината со ремен за врзување со лак, шик и стилски. ПРИЛИКИ : Детски облеки совршени за секојдневно носење, подарок за роденден, забава, облека за играње, одмор, одмор, семеен собир, фотографија, дома или надвор. ГОЛЕМИНА : 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x врвови + 1x шорцеви со ремен. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Спецификацијата