.

Шанаја Тапациран Страничен Стол, Цврсто Дрво, Материјал За Рамка: Цврсто Дрво

Шанаја Тапациран Страничен Стол, Цврсто Дрво, Материјал За Рамка: Цврсто Дрво

DEN 1215.84

Достапност
Достапно за нарачка

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Цврсто Дрво. 2. Тежина Капацитет (фунти) : 250. . Донесете спокојство во вашата дневна соба со поставување на овој стол за акцент без раце во ретро стил. Одликувајќи се со тапацир од кадифена ткаенина во задебелена црвена завршница, столот ги прикажува деталите за тафтување на копчињата на потпирачот за грб, полн со аголни нозе. . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Генерално : 33 "H x 22.5" W x 27.5 " D. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Тежина Капацитет : 250 фунти. 2. Нега на производи : не користете силни течни средства за чистење. 3. Вртливата : Не. 4. Материјал За Рамка : Цврсто Дрво. 5. Материјал За Полнење Назад : Пена. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Карактеристики поместен потпирач за грб. 2. Обложено амортизирано седиште. 3. Изложбите се разгореа назад. 4. Поддржан со аголни нозе. 5. Ретро изглед во жолта завршница. . ШТО Е ВКЛУЧЕНО? . 1. Османлиски : Не. 2. Фрли Перници : Не. . ТЕЖИНИ Не Станбени Употреба. 14. Број На Столици Вклучени : 1. 15. Материјал За Нозе : Цврсто Дрво. 16. Земја на Потекло - Дополнителни Детали : Кина. . СОБРАНИЕ . 1. Потребно Е Собрание За Возрасни : Не. . ГАРАНЦИЈА . 1. Комерцијална Гаранција : Не. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. Хопкинт Тафтуван Тапациран Стол Парсонс, Главен Материјал : Тапациран, Капацитет На Тежина( фунти) : 300. 2. Џејссон Прилагодлива Висина Бар Столче, Генерално : 16 "W x 16" D, Рамка Материјал : Метал. 3. Абингтон Фотелја, Генерално : 28 "H x 35" W x 35 " D, Назад Пополнете Материјал : пена. 4. Надид 20.87 " Широк Страничен Стол, : 14.99 фунти., Ниво На Склопување : Делумно Склопување. 5. Фербенкс 29.5" W Тафтувана Фотелја Од Вештачка Кожа, Генерално : 33.8 "H x 29.5" W x 30 " D, рацете и нозете на софата се дизајнирани во Едно Парче Цврсто Дрво, Материјал За Рамка : Цврсто Дрво. Капацитет на тежина( фунти) : 250, Минимална Ширина На Вратата-Од Страна На Страна : 1". Вртливата : Не, Тапацир Материјал : Ткаенина. Боја На Ногата : Црни, Тафтувани Перници : Да. Севкупно : 33 "H x 22.5" W x 27.5 " D, Капацитет На Тежина : 250 фунти.

Спецификацијата