.

Црвената Куќа Ја Повика Медицинската Сестра Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Црвената Куќа Ја Повика Медицинската Сестра Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Црвена Куќа Повици Медицинска Сестра Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Повици На Црвената Куќа медицинска Сестра отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Спецификацијата