.

Џубонг Долги Ракави Летни Кошули За Жени Симпатична Цветни Печатење Туника Блузи Повик Екипажот Маици Основни Работа Болузе Маица

Џубонг Долги Ракави Летни Кошули За Жени Симпатична Цветни Печатење Туника Блузи Повик Екипажот Маици Основни Работа Болузе

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

женска плус големина 3/4 ракав /кошули со долги ракави обичен врат на екипажот /v кошула со туника за вратот лабава цветна блуза летни есенски блузи бесплатно и Меко-Овие Врвови И Блузи Со 3/4 Ракави се погодни за секој облик на тело луѓе.

Спецификацијата